ЗА ВСЯКА ПОРЪЧКА ПРЕЗ САЙТА получена в магазина (гр. София) получавате 2% ОТСТЪПКА от цената!

SWITCH, TP-LINK TL-SG3424P, 24-Port Gigabit L2 Managed PoE with 4 Combo SFP Slots

Версия за печат
Image of TP-LINK TL-SG3424P, 24-Port Gigabit L2 Managed PoE with 4 Combo SFP Slots
Безплатна доставка до адрес за цялата страна!
839.00 лв.
Няма рейтинг
Каталожен номер: 40645
Напишете първи мнение!

Комутатор TP-Link TL-SG3424P

  • Поддържа 24 802.3at / AF-съвместим POE + портове с общо захранване 320W
  • IP-MAC-Port-VID ACL, Port Security, DoS Защита, DHCP Snooping, 802.1X удостоверение
  • L2 / L3 / L4 QoS и IGMP - оптимизация на аудио и видео приложения
  • WEB / CLI успя режими, SNMP, RMON донесе изобилие функции за управление

TL-SG3424P осигурява 24 10/100 / 1000Mbpsпорта, 802.3at / AF-съвместим PoE, с общо PoE захранване до 320W, мощен и достатъчно гъвкав, за потребителите, за да могат да разгърнат своите безжични точки за достъп и/или своите IP-базирани камери за наблюдение. Комутаторът, също така е снабден с 4 комбо SFP слота, които значително разширяват потенциалността на мрежата. В допълнение, тя осигурява висока производителност, корпоративно ниво QoS, модерни стратегии за сигурност и богати функции за управление на слой 2. С всички тези допълнителни функции, Jetstream Gigabit L2 Managed PoE Switch е идеален избор за малкия и среден бизнес. TL-SG3424P има надеждни функции за сигурност и управление.

Комутаторът поддържа списък за контрол на достъпа (ACL), което предпазва от мълнии и електрически шокове. Качеството на услугата (QoS, L2 до L4), Ви доставя по-добро управление на трафика и възможност за по-бързо и по-гладко прехвърляне на данни.

IEEE 802.3at / AF-съвместимо захранване с Ethernet

Характеристики

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE Ports: 24 Ports
Power Supply: 320W
Dimensions (W X D X H) 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
Fan Quantity 3
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 48Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Forwarding Rate 35.7Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control List L2 L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents Switch
Power Cord
Quick Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0C~40C (32F~104F);
Storage Temperature: -40C~70C (-40F~158F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Manufacturer link

Конкурентна цена!

Уважаеми клиенти,

Стремим се нашите цени и оферти да са винаги актуални и конкурентни. Ако все пак Вие желаете да закупите продукт и имате информация, че той се предлага към даденият момент на по-ниска цена където и да било в България, НИЕ ЩЕ СЕ ПОСТАРАЕМ ДА НАПРАВИМ необходимата корекция за Вас.

Забележка за конкурентна цена направете директно във Вашата заявка в полето „Коментари към заявката” или попълнете дадената по долу форма, изпратете Вашето предложение на sales@altech.bg или ни позвънете на телефони: 02/ 973 36 79, 0884 428 178

* Тази програма е валидна за български интернет сайтове. При програма "Конкурентна цена" не важат условията по програма "Безплатна доставка", както и при плащане на място в магазина не се приемат плащания с карти и чекове!

Вашите данни:
лв. с ДДС
Картинка
Въведете символите от картинката без интервали.

Доставка

Доставката на всички поръчки над 200 лв. са БЕЗПЛАТНИ за цялата страна (за София над 100 лв.). За поръчки с по-ниска стойност получавате отстъпка от тарифите на Speedy и Econt.  Сумата за доставка със Спиди се изчислява автоматично, когато попълвате данните от заявката си - Необходимо е да натиснете бутона "Изчисление на доставката". Доставката е в рамките на два работни дни след потвърдена заявка.

Ако желаете куриер различен от Спиди, моля опишете го в полето "Коментар" на заявката си.

Доставка не се извършва в неделя и официалните празници.

Стоки се изпращат след потвърждение от клиента.

След получаване и заплащане на стоката, клиентът може да направи рекламация и да изиска възстановяване на платената от него сума когато:
- купувачът има право да направи рекламация в срок до 48 часа от получаването на стоката, ако същата има скрит дефект, който не може да бъде установен при получаването й.
- купувачът има право да върне закупената от него стока в 14-дневен срок от получаването й при условие, че стоката е в добър търговски вид и ненарушена опаковка, кaто всички разходи по транспорта на стоката са за сметка на купувача. Това право не важи за продукти, на които е активиран софтуерен продукт, както и такива, на които е нарушена целостта на опаковката на консумативи и прилежащи материали.
- На основание на чл.55 ал.4 от ЗЗП ТЪРГОВЕЦЪТ възстановява на ПОЛЗВАТЕЛЯ намалена стойност на закупената стока. ТЪРГОВЕЦЪТ отбива от заплатената сума 15% и възстановява на ПОЛЗВАТЕЛЯ остатъчната стойност, включително разходите за доставка, когато стоката е в лош търговски вид /нарушена или липсваща опаковка/.  ТЪРГОВЕЦЪТ отбива от заплатената сума 25% и възстановява на ПОЛЗВАТЕЛЯ остатъчната стойност, включително разходите за доставка, когато стоката е изпробвана /с цел да се установи естеството, характеристиките и доброто  функциониране/.


Стоката следва да бъде без драскотини, наранявания и други външни белези. Клиентът се задължава да върне в търговски вид и с ненарушена цялост и всички прилежащи в получения комплект аксесоари, упътвания, ръководства и рекламни материали. При неизпълнение на някое от условията си запазваме правото да не приемем върнатата стока и съответно да не възстановим сумата за закупуването й на Клиента.

Купи на кредит

Кредитор 6 месеца 12 месеца 18 месеца 24 месеца 36 месеца
TBI лв. лв. лв. лв. лв.
Unicredit лв. лв. лв. лв. лв.

     
 

Публикувайте новo мнение

Картинка
Въведете символите от картинката без интервали.